Тюторна система

Списък на академичните наставници за учебната 2023/2024 година


  • Специалност „Социална педагогика“, РО и ЗО:
    • I курс- доц. д-р Боряна Стойнова Здравкова
    • II курс - доц. д-р Георги Петров Георгиев
    • III курс- гл. ас. д-р Яна Михайлова Димитрова
    • IV курс- доц. д-р Катерина Иванова Златкова-Дончева

  • Специалност „Начална училищна педагогика и специална педагогика“, РО и ЗО:
    • I курс- доц. д-р Петя Веселинова Марчева-Йошовска
    • II курс- ас. д-р Кристина Георгиева Тодорова
    • III курс- ас. д-р Кристина Георгиева Тодорова
    • IV курс- доц. д-р Катерина Иванова Златкова-Дончева

  • Специалност „Педагогика на обучението по физическо възпитание“, РО и ЗО:
    • I курс – доц. д-р Калояна Цветанова Крумова-Цончева
    • II курс – гл. ас. Данаил Михайлов Киров,
    • III курс – гл. ас. Парашкева Александрова Коева
    • IV курс – доц. д-р Мирослава Маринова Петкова

  • Специалност „Предучилищна и начална училищна педагогика“, редовно обучение:
    • І курс – гл. ас. д-р Евдокия Стефанова, доц. д-р Мариела Тодорова
    • ІI курс – ас. Йоанна Цанева, доц. д-р Катя Симеонова Николова, доц. д-р Лидия Колева
    • ІII курс – гл. ас. д-р Борислава Иванова, гл. ас. д-р Георги Василев, доц. д-р Силвия Тодорова 
    • ІV курс –  доц. д-р Дияна Димитрова, гл. ас. д-р Галина Николова, ас. Светлана Гостилова

  • Специалност „Предучилищна и начална училищна педагогика“, задочно обучение:
    • І курс – гл. ас. д-р Евдокия Стефанова, доц. д-р Мариела Тодорова
    • ІI курс – ас. Йоанна Цанева, доц. д-р Катя Симеонова Николова, доц. д-р Лидия Колева
    • ІII курс – гл. ас. д-р Борислава Иванова, гл. ас. д-р Георги Василев, доц. д-р Силвия Тодорова 
    • ІV курс –  доц. д-р Дияна Димитрова, гл. ас. д-р Галина Николова, ас. Светлана Гостилова

  • Специалност „Начална училищна педагогика и чужд език“, редовно обучение:
    • І курс – преп. д-р Ваня Кильовска
    • ІI курс – гл. ас. д-р Христина Фидосиева
    • ІII курс – проф. дн Марианна Мандева
    • ІV курс – проф. дн Марианна Мандева

  • Специалност „Предучилищна педагогика и чужд език“, редовно обучение
    • І курс –  доц. д-р Красимира Петрова, преп. д-р Ваня Кильовска
    • ІI курс – доц. д-р Красимира Петрова, преп. д-р Ваня Кильовска
    • ІІI курс – доц. д-р Красимира Петрова, преп. д-р Ваня Кильовска
    • ІV курс – доц. д-р Красимира Петрова, преп. д-р Ваня Кильовска

  • Специалност „Предучилищна педагогика и логопедия“, редовно обучение
    • І курс – доц. д-р Деляна Чуховска, гл. ас. д-р Галина Николова
    • ІI курс –  доц. д-р Деляна Чуховска, гл. ас. д-р Галина Николова
    • ІII курс – доц. д-р Деляна Чуховска, проф. д-р Петя Караиванова
    • ІV курс – доц. д-р Деляна Чуховска, проф. д-р Петя Караиванова

  • Специалност „Предучилищна педагогика и логопедия“, задочно обучение
    • І курс – доц. д-р Деляна Чуховска, гл. ас. д-р Галина Николова
    • ІI курс – доц. д-р Деляна Чуховска, гл. ас. д-р Галина Николова
    • ІII курс – доц. д-р Деляна Чуховска, проф. д-р Петя Караиванова
    • ІV курс – доц. д-р Деляна Чуховска, проф. д-р Петя Караиванова

  • Специалност „Предучилищна педагогика и педагогика на ранното детство“, редовно обучение и задочно обучение
    • І курс – гл. ас. д-р Борислава Иванова, ас. Йоанна Цанева

  • Специалност „Педагогика на обучението по музика“, редовно обучение
    • I курс – гл. ас. д-р Вася Георгиева Мандикова-Иванова
    • II курс – доц. д-р Цветелина Здравкова Славова
    • III курс – доц. д-р Клара Евлогиева Мечкова
    • IV курс – доц. д-р Бинка Георгиева Караиванова
СПОДЕЛИ В