СПОДЕЛИ

Национален пролетен турнир по „Информационни технологии“ за ученици от VIII до XII клас

Факултет "Математика и информатика" /
Олимпиада, турнир
16.4.2022 г. -
09:00 -
Състезание по информационни технологии, с което ще се даде шанс на ученици от цялата страна да покажат на какво са способни и да получат адекватна оценка на своите знания. Турнирът ще се проведе на 16 април 2022 година. В него може да участват ученици от 8 до 12 клас в категория „Интернет приложения” или „Приложни програми“. Участниците се регистрират на линка, видим по-долу и представят вече завършени проекти по време на провеждането. Единственото условие при участие е записаният проект да не е награждаван на други национални състезания или олимпиади. Учениците може да бъдат по един или по двама в група. Ще се наблегне на критериите, които ще бъдат предварително публикувани в страницата. Проектите ще се оценяват, както от доказали се в своята сфера университетски преподаватели, така и от представители на местния бизнес, пресъздавайки една по себе си симбиоза, гарантираща получаването на адекватна оценка.
гр. Велико Търново, ул. „Арх. Георги Козаров” 1, учебен корпус 4, аудитория „Джон Атанасов”